Siekacz Delimano JOY 106156802 | JOY CHOPPER

  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24H
  • szt.
  • Cena netto: 40,64 zł 49,99 zł

 

Siekacz Joy

Kompaktowe i mocne urządzenie, które ułatwi Ci codzienną pracę w kuchni. W zestawie znajdują się 4 nakładki, dzięki którym posiekasz zioła, czosnek, orzechy, warzywa, ubijesz śmietanę, zrobisz hummus i kremowe sosy. Pojemnik siekacza ma pojemność 360 ml. Pojemnik można myć w zmywarce.

Siekacz Joy od Delimano łączy ze sobą prostotę, wydajność i wygodę. Cała obsługa tego urządzenia ogranicza się tylko do jednego przycisku. Dodatkowo, produkt wyposażony jest w uszczelki, które zadbają o czystość i bezpieczeństwo. A po posiłku zrób sobie wolne - pojemnik siekacza możesz bez obaw myć w zmywarce. Wszystko dla Twojego komfortu!

Dwa ostrza i dwie nakładki idealne do mieszania

Siekacz Joy ma wiele zastosowań. Z czterema wymienialnymi nakładkiami przygotujesz sosy, hummusy, pasty, grubo lub drobno posiekasz warzywa, ubijesz śmietanę - a to wszystko z użyciem tylko jednego przycisku. Siekacz Joy jest również idealnym rozwiązaniem w małej kuchni. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że zmieści się w prawie każdej szufladzie czy szafce.

Siekacz Joy wyposażony jest w pojemnik o pojemności 360 ml. Wystarczająco dużo, aby sprostać wszystkim Twoim kuchennym wyzwaniom!

Przyspiesz swoje gotowanie

Masz dosyć długiego i żmudnego krojenia warzyw? Z zazdrością patrzysz, jak szefowie kuchni siekają cebulę w mgnieniu oka? Z siekaczem Joy od Delimano przygotujesz wszystkie potrzebne produkty w przeciągu kilku sekund. Ten produkt jest idealny do: