BONECO P340 oczyszczacz powietrza

 • Producent: Boneco
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: 24H
 • szt.
 • Cena netto: 646,33 zł 1 020,00 zł 794,99 zł

Oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P340

BONECO P340 to oczyszczacz powietrza z jonizatorem. Dzięki filtrowi A341 z wykorzystaniem technologii HEPA i aktywnego węgla, usuwa wszelkie alergeny, wirusy, pyłki, roztocza oraz sierść zwierząt. Wzbogacony o funkcję jonizacji sprawia, że jest to oczyszczacz powietrza idealny dla alergika. BONECO P340 posiada tryb AUTO, który automatycznie reguluje poziom wydajności pracy w zależności od jakości powietrza w otoczeniu. Dzięki cichej pracy może być używany w sypialni, a osobom cierpiącym na alergię bardzo szybko przynosi ulgę dla nosa, czy też gardła i czyni ich życie bardziej komfortowym. Dzięki prostej i eleganckiej obudowie świetnie pasuje do każdego pomieszczenia.

System Air Purifier

To technologia oparta na zintegrowanym systemie filtracji, na który składają się: wysokosprawne filtry powietrza HEPA oraz filtry z węgla aktywnego. Oczyszczacze powietrza z filtrem HEPA i węglowym zatrzymują najmniejsze cząsteczki, aby dostarczać czyste i zdrowe powietrze do pomieszczenia, co czyni je rozwiązaniem idealnym dla alergików. Takie czyszczenie powietrza zmniejsza ilość alergenów, pyłków, cząsteczek kurzu, sierści zwierząt, roztoczy, dymu papierosowego i innych zapachów w powietrzu do absolutnego minimum.

System filtracji z jonizatorem

Dzięki zastosowaniu połączenia filtrów HEPA, węglowego i jonizatora perfekcyjnie wychwytuje z powietrza wszelkie zanieczyszczenia, również te najbardziej uciążliwe dla osób cierpiących na alergię i astmę.

Parametry

 • zasilanie: 220–240 V, 50 Hz
 • zużycie energii: 50 W
 • wydajność czyszczenia, cząsteczki (CADR): 210 m³/h
 • poziom hałasu: 57 dB(A)
 • do pomieszczeń o wielkości do 40 m²
 • strumień powietrza: 300 m³/h
 • wymiary: 206 × 336 × 527 mm
 • waga: 5.3 kg / 6.3 kg

MOCOWANA MAGNETYCZNIE POKRYWA PRZEDNIA

Pokrywa przednia oczyszczacza BONECO P340 jest mocowana za pomocą magnesów. Oczyszczacz powietrza nie włączy się, jeśli brak przedniej pokrywy lub też jeśli została założona nieprawidłowo.

TRYB „AUTO”

W trybie tym stopień pracy wentylatora ustawia się automatycznie w zależności od jakości powietrza. Po pierwszym uruchomieniu urządzenia wentylator przez pierwsze pięć minut będzie pracował na najniższym stopniu „L”.

WSKAZANIE JAKOŚCI POWIETRZA

Jakość powietrza jest mierzona dzięki wbudowanemu czujnikowi i obrazowana poprzez różne kolory wskaźnika „Air”.  Czujnik rejestruje najdrobniejsze cząsteczki brudu i gazów. Poza domowym kurzem są to również pyłki oraz gazy takie jak dym nikotynowy, związki organiczne i zapachy.

RĘCZNA REGULACJA POZIOMU WENTYLATORA

Poziom pracy wentylatora urządzenia BONECO P340 jest regulowany ręcznie.

JONIZATOR

Po wciśnięciu przycisku „ION”- aktywujemy jonizator. Po ponownym wciśnięciu przycisku jonizator zostaje wyłączony.

FUNKCJA TIMERA

Za pomocą funkcji timera można określić (1, 2, 4 lub 8 godzin), jak długo oczyszczacz BONECO P340 ma działać, zanim wyłączy się automatycznie (timer OFF).  Alternatywnie można wyłączyć oczyszczacz BONECO P340.

WYMIANA FILTRA

Gdy wskazanie „Filter” świeci się, należy dokonać wymiany filtra. Filtr należy wymienić, aby zapewnić dalsze optymalne oczyszczanie powierza.

Filtr wstępny można wyczyścić odkurzaczem lub pod bieżącą wodą.