2 końcówki EB10 STAR WARS do szczoteczki ORAL-B D12

  • Producent: BRAUN
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24 H
  • szt.
  • Cena netto: 30,08 zł 37,00 zł

2 końcówki do szczoteczki ORAL-B dla dzieci.

Do szczoteczek ORAL-B STAGES POWER D12.

Z motywem STAR WARS. Yoda, Lord Wader lub szturmowiec wysyłamy losowo.

Ekspresowa wysyłka!
Zamówienia złożone do godziny 15 (opłacone lub za pobraniem) wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze od poniedziałku do piątku)!

Wymienna końcówka do szczoteczki elektrycznej Oral-B Stages Power, z motywem STAR WARS, została zaprojektowana specjalnie dla dzieci, aby ułatwić im codzienną higienę jamy ustnej. Wyjątkowo miękkie włókna nie podrażniają dziąseł. Krótsze włókna w środkowej części szczoteczki umożliwiają delikatne szczotkowanie powierzchni zębów, natomiast dłuższe idealnie czyszczą powierzchnie żujące. To świetny wybór dla małej buzi dziecka. Końcówka jest w pełni kompatybilna z serią szczoteczek Oral-B D12 Stages Power.

Jest bezpieczna w użytkowaniu dzięki temu, że włosie jest delikatne.

Posiada niebieskie włókna (Indicator) które pokazują nam kiedy należy zmienić końcówkę.

Przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Aby zapewnić optymalną skuteczność szczotkowania, końcówki szczoteczki Oral-B należy wymieniać co 3-4 miesiące (lub częściej, jeżeli włókna zużyją się i zmniejszy się skuteczność czyszczenia).

Końcówki pasują do szczoteczek: Triumph, ProfessionalCare, Vitality (bez Vitality Sonic), AdvancePower, Stages Power. Nie pasują do modeli z serii CrossAction Power, Vitality Sonic, Sonic Complete, Pulsonic.

Na czas wysyłki produkt odpowiednio zabezpieczony!
 
Zawsze paragon lub faktura VAT!
 
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!